banner279

TEHLİKE BÜYÜYOR! FOTO HABER

BİRİLERİ HEDEF GÖSTERİYOR İNFAZLAR VE FAİLİ MECHUL'LER BAŞLIYOR!

TEHLİKE BÜYÜYOR! FOTO HABER
 
Kobani bahanesiyle tüm Müslümanları hedefine koyan PKK/HDP'li ler bir Müslüman'ı daha katletti.

PKK/HDP’li lerin, Kobani bahanesiyle Doğu ve Güneydoğu’nun birçok ilinde eş zamanlı olarak Müslüman Kürtlere yönelik başlatılan saldırılar devam ediyor.

Bu gün saat 19.00 sıralarında Van Merkez Tuşba ilçesi İskele Caddesi Akaylar petrol mevkiinde bulunan evine giden Muhammed Latif Şener (65) arkasında kendisine yanaşan ve PKK’li oldukları ifade edilen kişiler tarafından katledildi.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Şener’in yakınları, kendisinin sürekli olarak PKK/HDP’lilerle arasının bozuk olduğunu ve sürekli olarak çevresine İslam’ı anlattığı için PKK/HDP’liler tarafından tehdit edildiğini söyledi.

“65 yaşındaki bir pirifaniyi arkadan yanaşarak kalleşçe katledeceklerini hiç düşünememiştik.”

Şener’in İslami aile yapısının çevresindeki PKK’lileri rahatsız ettiğini söyleyen yakınları, “sürekli onlarla tartışırdı. Rahmetlinin damadı da İslam için şehit olmuş olması PKK/HDP’li leri çok rahatsız ediyordu. Bundan dolayı kendisini de sürekli olarak tehdit ediyorlardı. Ancak bu kadar alçalacakları, 65 yaşındaki bir pirifaniyi arkadan yanaşarak kalleşçe katledeceklerini hiç düşünememiştik.” İfadelerini kullandılar.

Kafasının arka tarafına sıkılan kurşunla katledilen Muhammed Latif Şener’in (65), cenazesi getirildiği Van Yüzüncü Yıl üniversitesi Araştırma hastanesinde yapılan otopsi sonrası ailesi tarafından teslim alındı.

Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı. (İLKHA)Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2014, 09:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUHSİN ULUTAŞ
MUHSİN ULUTAŞ - 6 yıl Önce

rabbi̇m çok değerli̇ büyüğümüzün şehadeti̇ni̇ kabul buyursun.bu kalleşli̇ği̇de yapanlari kahhar i̇smi̇ i̇le kahretsi̇n.beni̇m bi̇ldi̇ği̇m tek bi̇rşey var bu cani̇li̇ği̇ yapanlar ki̇m i̇se o değerli̇ büyüğümüzün karşisina çikamadilar ciksaydilar o değerli̇ büyüğümüz allahin i̇zni̇ i̇le i̇man kuvveti̇ i̇le o kalleşlere hadleri̇ni̇ bi̇ldi̇ri̇rdi.tüm müslümanlarin başi sağ olsun.ai̇lesi̇nede rabbi̇m sabir versi̇n

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241