banner279

Takva ve ekibine ziyaretler sürüyor

7 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleşen Van Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri sonrası, üyelerinin büyük çoğunluğunun oyunu alarak seçimlerden galip çıkan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve ekibine ziyaretler sürüyor.

Takva ve ekibine ziyaretler sürüyor
 Van TSO Üyelerinin oyları ile 19 Meslek Grubunda yapılan seçimlerde 14 Grupta galip gelen Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, seçim sonrası kaybettiklerine üzüldüklerini belirtti.

   Takva, “Birlikte yola çıktığımız tüm arkadaşlarımız EDH çatısı altında bir aradayız. Tüm Üyelerimiz candır. Dört yıl boyunca üyelerimize, kentimize ve ülkemize hizmet etmek için çalışacağız. Van Ticaret ve Sanayi Odası yine Türkiye’de en başarılı Ticaret ve Sanayi Odalarından biri olacaktır” dedi.

   Yeni seçilen Van TSO Meclis Üyeleri ile tebrikleri kabul eden Takva’ya oda üyeleri, meslek odaları başkanları, sivil toplum örgütü temsilcilerinin ziyaretleri sürüyor.

   Van MÜSİAD Şube Başkanı Abdullah Aras ve Yönetim Kurulu İle Van TSO Başkanı Seçilen Necdet Takva’yı ziyaret etti.

   Aras “Demokratik bir seçim süreci yaşanmıştır. Kazanan ilimiz olmuştur. Kazanan da kaybedende bu kentin bileşenleridir. Hepimiz bu kent için mücadele ediyoruz. Her zaman kazanan Van olsun. Seçim süreci de göstermiştir ki, sükûnetle, ahenkle, sağduyu ile hareket edenler kazanmıştır. “ dedi.

   Ziyarette bulunan bir diğer heyette Merkezi İstanbul’da bulunan Van İşadamları Derneği (VİŞAD) heyeti oldu.

   Genel Başkan Fatih Hatunoğlu ve heyeti Necdet Takva’yı ziyaret ederek tebrik etti.

    Hatunoğlu, Van TSO’nun bölge için çok önemli bir kurum olduğunu, kentimizi en iyi şekilde temsil eden gözbebeğimiz olduğunu belirterek “İstanbul’da bulunan Vanlı İşadamları olarak Van TSO ve çalışmaları ile gururlanıyoruz. İlk günden itibaren her türlü işbirliği ve çalışma içindeyiz. Başkanımızın TOBB Yönetiminde yer alacak vizyonu ve kabiliyeti vardır. Bundan sonra bu konuda çalışmalı ve mutlaka VAN’ın TOBB’da temsiliyeti için bir araya gelmeliyiz” ifadesini kullandı

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280