banner279

Taksiciler Kooperatifi, başkanını seçti

Geçtiğimiz günlerde Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Toplantı Salonunda gerçekleşen Van Taksiciler Kooperatifinin 6’ıncı Genel Kurulu seçimlerinde Beyaz Listeyle yarışan ve kooperatifin kurucularından olan eski başkan Kokel Çakır, taksici esnafı tarafından yeniden kooperatif başkanlığına seçildi.

Taksiciler Kooperatifi, başkanını seçti
 

Toplam 151 delegenin oy kullanıldığı seçimlerde Beyaz Listeyle yarışan Kokel Çakır 80 oy, Mavi Listeyle yarışan Hasan Sönmez 67 oy alırken, 5 oy da geçersiz sayıldı.    
Yapılan oy sayımından sonra kısa bir açıklama yapan Van Taksiciler Kooperatifi Başkanı Kokel Çakır şunları söyledi; “Bu kooperatifi 2014 yılında değerli oda başkanımız Mehmet Emin Tuğrul'dan aldığımız destekle biz kurmuştuk ve biz yönetimdeki arkadaşlarla birlikte bunun tabanıyız. Bu 3’üncü dönem seçimimiz oldu, arkadaşların sayesinde yeniden kazandık. Hepsine hürmet ve saygılarımızı sunuyorum. Yeni döneme yönelik projelerimiz de var, bunu da, yönetici arkadaşlarla konuşup detaylı bir şekilde masaya yatıracağız, inşallah taksici esnafımızı daha farklı yerlere getireceğiz. Yeter ki içimizde ikilik olmasın, biz asla ikilik düşünmedik, asla bir ayrımcılık yapmadık. Allah’ın izni ile taksici arkadaşlarımıza faydalı olmaya çalışacağız. Bize oy veren de, vermeyen de bizim arkadaşımızdır, yeter ki bu kooperatifi birlikte kalkındıralım. Sizleri yorduk, hakkınızı helal edin. İnşallah taksici esnaflarımıza daha çok layık olmaya çalışacağız” dedi. Haber: M. Selim KURT

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 21:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241