banner279

Soydan Kavşağı’nın yol çizgileri tamamlandı

Van Büyükşehir Belediyesi'nin prestij cadde projeleri kapsamında yenilediği Soydan Kavşağı ile eski Vali Konağı arasında bulunan caddenin yol çizgi ve uyarıcı tabela çalışmaları tamamlandı.

Soydan Kavşağı’nın yol çizgileri tamamlandı

 Prestij cadde projeleri ile kentte değişim ve dönüşüm başlatan Van Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamda 17 günlük tam kapanma sürecinde kaldırım asfalt ve ışıklandırma çalışmaları tamamlanan cadde trafiğe açıldı. Son olarak Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yol çizgisi ve uyarıcı tabelaları da takılan cadde yeni görünümüyle kentte ayrı bir güzellik kattı.
Caddenin kavşak bölgelerine ise Büyükşehir Belediyesinin logosuna da yer verildi.
 Yapılan yenilik çalışmalarından dolayı cadde esnafı ve vatandaşlar Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek yapılan çalışmaların kent genelinde sürdürülmesini istediler.
 Öte yandan Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Çohaz Petrol Kavşağında yürütülen Işıklı İkaz ve Sinyalizasyon altyapı çalışmaları tamamlandı. Kavşağın hafta sonu asfaltının dökülerek ulaşıma açılması planlanıyor.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif Kuş
Arif Kuş - 1 yıl Önce

Başta ülkemiz için ilimiz için birlik ve beraberliğin sağlanması için çaba gösteren hizmet veren ve hizmet eden din dil ırkı fark etmeden her şahsa ayrı ayrı teşekürler vanımıza hizmet yakışır

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140