banner279

Soğanda ve Ağar’dan seçim çalışmaları…

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda beraberindeki Milletvekili Adayı Nizamettin Ağar ve partililer ile birlikte, Özalp ve Saray ilçelerini ziyaret etti.

Soğanda ve Ağar’dan seçim çalışmaları…
Beraberindeki partililer ile Özalp ilçesine gelen AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda burada Milletvekili Adayı Nizamettin Ağar ve ilçe teşkilatı tarafından karşılandı.
Daha sonra Başkan Soğanda ve beraberindeki partililer, ilçe binasında ilçe teşkilatı ile bir süre görüştü.
İlçe Başkanı Orhan Yıldırımçakar’ın bir selamlama konuşmasının ardından konuşan, Soğanda, Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine başladıklarını ifade ederek, bu kapsamda Özalp ve Saray ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirmek istediklerini vurguladı.
Özalp Saray bölgesinin adayı olan Nizamettin Ağar’ın, gerek iş hayatı olsun, gerekse siyasi hayatı olsun, bölgede tanınan ve sevilen bir aday olduğunu belirten Soğanda, Özalp ve Saray’ın adayını bağırlarına basacaklarından şüphe duymadıklarını söyledi.
 Konuşmaların ardından AK Parti heyeti Özalp ilçesine bağlı Sarıköy de Zengin ailesinin taziyesine katıldı. Taziye ziyaretinin ardından Saray ilçesine hareket eden AK Parti heyeti, yolda bir grup partili tarafından karşılandı. ‘Her zaman ve her yerde Saray’lı seninle Nizamettin Ağar’ yazılı pankart ile karşılanan AK Parti heyeti, Saray ilçe seçim bürosunda İlçe Başkanı Şeref Çevik ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Saray halkının sorun ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Soğanda ve Milletvekili Adayı Nizamettin Ağar, daha sonra ilçe teşkilatı ile yaklaşan seçim ile ilgili istişarelerde bulundu.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2015, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241