banner279

SOĞANDA GÖREVDEN ALINDIĞINI RESMEN AÇIKLADI!

Ak Parti Van İl Başkanı Avukat Zahir Soğanda, il başkanlığı görevinden alındığını resmen açıkladı.

 SOĞANDA GÖREVDEN ALINDIĞINI RESMEN AÇIKLADI!

 

Geçtiğimiz hafta Ak Parti Genel Merkezi'nde yapılan toplantıda 26 il başkanının istifası alındığı belirtilmiş ve konu ile ilgili henüz resmi bir bilgi verilmemişti. 26 il başkanının istifa edeceği söylendikten sonra gözler Van'a çevrilirken beklenen açıklama bir türlü yapılmamıştı. Günlerdir görevden alındığını açıklaması beklenen il başkanı Zahir Soğanda beklenen açıklamayı bugün yaptı.

 

Göreve geldiğinden bu yana istifa edeceği ile ilgili haberlerin hiç eksik olmayan, son 1 yıldır hep görevden alınacağı yönündeki haberler ile anılan Zahir Soğan ’da, parti binasındaki açıklaması ile resmen görevi bırakmış oldu.

 

www.vansiyaseti.com haber sitesi yaklaşık sekiz gün önce Soğanda’nın görevden alındığı haberini okuyucuları ile paylaşmıştı.

bursa escort
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 19:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
emir akın
emir akın - 3 yıl Önce

bide mal varlığı sorgulansa bu kadar kazancı nasıl sağladı sağladıysa kanuni olarak bunu belgelendirdimi acaba... vergi müfettişleri uyuyormu böyle bir kazanç varsa resmi olarakta göstermişmi acaba...

Aydın KOÇ
Aydın KOÇ - 3 yıl Önce

Geldiği günden beri halla ilişkisini kesen ve Kendi ailesine akraba ve çevresine bir faydası dokunmayan Partimize bir fayda sağlamayan bir il başkanıydi.isi ameline göre rast gelsin.Bizler hic memnun değiliz Hakkımızda helal etmiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241