banner279

Şişme parklar kışın da hizmette…

İpekyolu Belediyesi yaz aylarında kırsal mahallelerdeki okullarda hizmete sunduğu şişme oyun parklarını bu kez merkezdeki okulların spor salonlarına taşıdı.

Şişme parklar kışın da hizmette…
 İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşen proje çerçevesinde, şişme oyun parkı gün itibarı ile Kazım Karabekir Lisesi kapalı spor salonunda kuruldu.

   3 çeşit oyun parkurundan oluşan şişme park, her hafta Salı-Çarşamba günleri 08.00 –17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

    Konuyla ilgili belediyeden yapılan açıklamada, “Daha çok çocuğun faydalanabilmesi amacıyla, belediyemize ait ücretsiz servisler civar okullardaki öğrencileri okullarından alıp tekrar okullarına bırakmaktadır. Bu uygulama ile, Hüsrev Paşa İlkokulu’ndan 1300, İlknur Ilıcalı İlkokulu’ndan 700 , Vankulu İlkokulu’ndan 800 ve Rekabet Kurumu İlkokulu’ndan 1100 öğrenci şişme oyun parkından faydalanma imkanı buldu. Kış ayları boyunca ilçemizdeki diğer spor salonlarına da kurulumu yapılacak şişme oyun parkımızdan, ücretsiz servis hizmetiyle merkezdeki tüm ilk ve ortaokul öğrencilerinin faydalanması hedefleniyor” denildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 11:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer GÖLGÜL
Ömer GÖLGÜL - 3 yıl Önce

Keşke uzaktan yakına baslansa idi merkezden uzağa değil daha çok memnuniyet verici olurdu zannimca

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241