banner279

Şemsiyeli Sokak'ta şemsiyeler kapatıldı

Havaların ısınmaya başladığı bahar aylarıyla birlikte sokaktaki onlarca şemsiyenin açıldığı ve görsel bir şölen sunan Şemsiyeli Sokak'ta, havaların soğuması ile birlikte yeniden şemsiyeler kapandı.

Şemsiyeli Sokak'ta şemsiyeler kapatıldı

Renkli şemsiyelerin baştan sona sokağı üstten kapadığı ve birçok insanın fotoğraf çektirdiği mekanlardan biri haline gelen Şemsiyeli Sokak'ta, havaların soğuması ile birlikte şemsiyeler yeniden kapatıldı.
Onlarca renkli şemsiyenin baştan başa sokağı üstten çatı gibi kapattığı Şemsiyeli Sokak, bu özelliği ile ilgi çeken mekanlardan biri haline geldi. Birçok insanın ve dışarıdan gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanlarından biri haline gelen Şemsiyeli Sokak'ta, söz konusu şemsiyelerin altında bolca fotoğraf çekildi. Bahar ayı ile birlikte şemsiyelerin açıldığı sokakta renkli görüntüler oluşurken, kış mevsiminin gelmesi ile birlikte açılan şemsiyeler yeniden kapatıldı.
Dün sokaktaki şemsiyelerin kapatıldığı görülürken, bahar aylarıyla birlikte yeniden açılacağı kaydedildi. Haber. Umut Tarhan

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241