banner279

Selzede ailelere Ramazan kolisi dağıtıldı

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından Tuşba İlçesi Altıntepe Mahallesinde bulunan evleri selde zarar görmüş 32 aileye Ramazan kolisi dağıtıldı.

Selzede ailelere Ramazan kolisi dağıtıldı
 Van’da iki gün önce aniden bastıran sağanak yağmurun sele dönüşmesiyle Altıntepe Mahallesinde bulunan 32 ev zarar gördü.

   Selden dolayı zarar gören ailelere Van Büyükşehir Belediyesi ulaşarak yardımda bulundu. Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Daire Başkanlığı tarafından ailelere gıda ve temizlik kolilerinden oluşan Ramazan kolileri verildi.

   Büyükşehir Belediyesi’nin bu zor günde kendilerine ulaşarak yardımda bulunmalarından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen selzede vatandaşlar, “Van’da aniden bastıran yağmurdan dolayı Mahalle bir anda sular altında kaldı. Evlerimizde zarar var. AFAD ekipleri gelip tespitte bulundular. Sağ olsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri de olay gününden bu yana bizlerle. Bugünde bizlere Ramazan kolileri dağıtıldı. Allah Devletimizden razı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımıza Mahalle sakinleri olarak çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandılar

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241