banner279

Rektör Battal öğrencilere sertifikalarını verdi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin yürüttüğü “Yerelden Ulusala Gençlik Politikaları” projesi kapsamında öğrencilere sertifikaları Rektör Prof. Dr. Peyami Battal tarafından verildi.

Rektör Battal öğrencilere sertifikalarını verdi
 AB Bakanlığı ve Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen Van YYÜ Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü'nün yürüttüğü  “Yerelden Ulusala Gençlik Politikaları” adlı proje kapsamında Türkiye’nin 7 bölgesinde gerçekleştirilen çalıştayların sonuncusu YYÜ Sosyal tesislerinde gerçekleştirildi.

   Çalıştayda konuşan Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal katılımcı öğrencilere her alanda çok çalışmaları gerektiğini söyleyerek, "Biz gençler için neler yapabileceğimiz konusunda sürekli  çalışıyor. Eğitim, sağlık, istihdam, çevre konularında gençlerimizin ihtiyaç ve isteklerini değerlendirip, bu ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıyoruz. Ayrıca böyle önemli bir projenin Türkiye genelinde Üniversitemiz tarafından gerçekleştirilmesinden de memnuniyet duyuyorum." diye konuştu.

   Rektör Battal proje kapsamında  Doğu Anadolu illerinden gelen katılımcılara  Youthpass sertifikalarını vererek öğrencileri tebrik etti.

   Yürütülen faaliyetlerin sunulduğu “Ulusal Gençlik Politika Belgesi”’nin oluşması amacıyla  Ulusal Zirvenin 2018’de Ankara’da gerçekleştirileceği açıklandı.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241