banner279

Rektör Battal Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerini Makamında Kabul Etti

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof.Dr.Peyami Battal kendisini ziyarete gelen anaokulu öğrencileri ile ilköğretim öğrencilerini makamında kabul etti.

Rektör Battal Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerini Makamında Kabul Etti

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal kendisini ziyarete gelen anaokulu öğrencileri ile ilköğretim öğrencilerini makamında kabul etti.

İkinisan Mahallesi'nde bulunan Şevkat Anaokulu'nun minik öğrencileri YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal'ı makamında ziyaret ederek üniversite hakkında sorular sordu. Anaokulu Müdürü Mecit İlkan ve 3 öğretmen nezaretinde YYÜ Rektörlük binasına gelen 18 minik öğrenciyi kabul eden Rektör Prof. Dr. Peyami Battal, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin üniversite hakkında merak ettikleri soruları da yanıtlayan Rektör Prof. Dr. Battal, öğrencilere büyüyünce burada okuyabileceklerini söyledi. Renkli anların yaşandığı ziyarette minik öğrencilere ikramlarda bulunuldu. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

ÖĞRENCİLER REKTÖR BATTAL'LA RÖPORTAJ YAPTI

Rektör Prof. Dr. Battal ikinci ziyarette ise Gürpınar İlçesi Parmakkapı İlk ve Ortaokul öğrencilerini kabul etti. SODES kapsamında "Huzurlu bir toplum için evrensel değerler" projesi için Rektör Prof. Dr. Battal'la röportaj yapan öğrenciler Okul Müdürü Murat Akbulut'la birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra makamdan ayrıldı. - Van

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2013, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140