banner279

Orgeneral Çetin’den, Vali Zorluoğlu’na ziyaret…

Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birlikleri denetlemek üzere bölgeye gelen Genel Komutan Orgeneral Arif Çetin, Van’daki temasları kapsamında Van Valiliği’ni de ziyaret etti.

Orgeneral Çetin’den, Vali Zorluoğlu’na ziyaret…
 Vilayet ziyaretinde Vali Murat Zorluoğlu ve vali yardımcıları tarafından karşılanan Orgeneral Çetin, valilik şeref defterini imzaladıktan sonra beraberindeki komutanlarla birlikte makama geçti.

   Burada Vali Zorluoğlu ile bir süre görüşen Orgeneral Çetin, yeniden eski görev yeri olan Van’da bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

   Kendisini tekrar ilimizde ağırlamaktan dolayı çok mutluluk olduklarını kaydeden Vali Zorluoğlu da Orgeneral Çetin’e son dönemde Van’da yaşanan gelişmeleri ve gündeme dair değerlendirmelerini aktardı.

   Van Jandarma Asayiş kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan ve İl Emniyet Müdür Vekili Hayati Önge’nin de hazır bulunduğu ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile son bulurken, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, birlik denetlemelerini sürdürmek üzere ilimizden ayrıldı.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280