banner279

Oğuz'dan Maranğozlar Sitesi esnafına ziyaret…

Hür Dava Partisi'nin desteklediği Van Bağımsız Milletvekili adayı Mehmet Mehdi Oğuz seçim çalışmaları kapsamında Yeni Marangozlar Sanayi Sitesi'ndeki esnafları ziyaret etti. Ziyaretlerde Mehdi Oğuz'a HÜDA PAR Van İl Başkanılığından kalabalık bir heyet eşlik etti.

Oğuz'dan Maranğozlar Sitesi esnafına ziyaret…
               Site esnafı tarafından ilgi ile karşılanan Mehdi Oğuz adaylığı ile ilgili olarak burada bulunan esnafları bilgilendirdi. Esnafların memnuniyetle karşıladığı Oğuz var olan sıkıntıların çözüm yolları ve önceden belirlemiş olduğu önerilerini esnafla paylaştı.

                 Mehdi Oğuz'un adaylığını kutlayıp hayır temennisinde bulunan esnaflar mevcut sıkıntılarını Mehdi Oğuz'la paylaşarak seçilmesi halinde bu sıkıntılarının giderilmesi için talepte bulundular. 
Esnafların Mehdi Oğuz ve partilileri karşı samimi davranışları dikkat çekerken özellikle bazı esnafların Oğuz'a ikramda bulunmaları burada bulunan heyet tarafından memnuniyetle karşılandı.
Bazı esnaflara adaylığı ile geniş bilgi veren Oğuz ziyaretlerinden ardından beraberindeki heyetle alandan siteden ayrıldı.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 20:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241