banner279

Müftü Keskin'den Başhekim Yavuzer'e ziyaret

Van İl Müftüsü Ömer Keskin, SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer’i makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.

Müftü Keskin'den Başhekim Yavuzer'e ziyaret

Van İl Müftüsü Ömer Keskin, Yardımcısı Sacit Emiri ve Abdulselam Özdere ile birlikte, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimini ziyaret etti. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer, Van İl Müftüsü Ömer Keskin ve heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Ziyarette konuşan Başhekim Yavuzer, "Hastane olarak tüm resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerimize önem veriyoruz. Bu kurumlarla birlikte Van'ın sağlık hizmetlerini İl Sağlık Müdürlüğümüzle beraber daha ileriye taşımak istiyoruz. Müftülüğümüz ile de ortak yaptığımız çalışmalar var. İnşallah bu çalışmalarımız devam edecek" diye konuştu.
Konuşmaların ardından ziyaret; Müftü Keskin'in Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer’e Kuran’ı Kerim hediye etmesi ile devam etti.
İl Müftüsü Ömer Keskin ve beraberindekiler, ziyaretin ardından SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesi içinde yapımı devam eden Şifahane Camii ve Kuran kursu inşaatını gezerek çalışmalar hakkında Hastane İdari ve Mali işler Müdürü Orhan Diler ve Müdür Yardımcısı Mehmet Kameri’den bilgiler aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140