banner279

Müdürü Sinir Özalp'ta Tesisleri Denetledi

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, Özalp’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, spor tesisleri ve faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Müdürü Sinir Özalp'ta Tesisleri Denetledi
Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, Özalp'ta bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, spor tesisleri ve faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, sabah saatlerinde Özalp Kaymakamı İsmail Çelik'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası Özalp Kaymakamı İsmail Çelik ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, birlikte futbol semt sahasında incelemelerde bulundular. İncelemeler sonrası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, Özalp Spor Kulübü yöneticileri ve futbolcularıyla bir araya geldi. Yönetici ve futbolcuların sıkıntılarını dinleyen Aslan Sinir, Özalp ilçesinde bulunan futbol sahası ile ilgili çalışma başlatacaklarını söyledi. Sinir, "Özalp futbol sahamız hem zemini hem de çevre düzenlemesi olarak ciddi bir tadilata ihtiyaç duymaktadır. Özalp Kaymakamımız İsmail Çelik'te sporu seven ve destek veren biridir. Bu nedenle el birliğiyle bu ilçemize spor tesisleri ve mevcut tesisleri yenileyip hizmete sunabiliriz. Futbol sahamızda incelemelerde bulunduk. Öncelikli hedefimiz futbol sahasına türübin kazandırmak ve zemininin elden geçirilerek daha kullanışlı hale getirilmesi için çalışmaları başlatacağız" dedi.

Sinir, Özalpspor Kulübü yöneticileri ve futbolcularına başarılar dileyerek ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2014, 21:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241