banner279

Milletvekili Orhan'dan çocuk ve kadınlara ziyaret

AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerini ziyaret ederek, Devletin himayesi altında bulunan kimsesiz çocukları ve kadın sığınma evinde kalan kadınları ziyaret etti.

Milletvekili Orhan'dan çocuk ve kadınlara ziyaret
AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, AK Parti Van İl Başkan Yardımcısı Ümit Esengül, İl Genel Meclis Üyeleri Süleyman Temur, ve Nusret Hakan’ın bir arada olduğu heyet, Van Sevgi Evlerini ziyaret etti.
    Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ünal Öncül ve Sevgi Evleri Müdüre Yardımcısı Süheyla Saka’nın heyeti karşılamasının ardından yönetimle bir süre Sevgi Evlerinde kalanların durumları ve  faaliyetleri hakkında bilgi alan Orhan, daha sonra ilk olarak yaş gruplarına göre ayrı evlerde kalan çocukları ziyaret ederek onları kucaklayıp,  yakın ilgi gösterdi.  Çocukların bakıcı anneleriyle de sohbet eden Orhan, evlerin fiziki donanımının ve hijyen koşullarının gayet muntazam bir vaziyette olduğunu gözlemledi. 
 Ayrıca mutfakta yapılan yemekleri tadan Orhan, temizliği ve lezzetini oldukça beğenerek Bu durumdan ötürü bakıcı annelere ve yönetime teşekkür etti.  Çocuk evleri ziyaretinden sonra kadın sığınma evine yalnız olarak geçen Milletvekili Orhan, bir süre burada kaldıktan sonra aldığı notları İl Sosyal Politikalar Müdürü Ünal Öncül’e ileterek, kadınların talepleriyle kendisinin yakından ilgileneceğini ve sık sık takip edeceğini dile getirerek ziyaretini tamamladı.     

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2013, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140