banner279

MHRS'nin tanıtımı için destek istendi

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Heybet Semur, Tıbbı Hizmetler Başkanı Uz.Dr.Şevki Konür ve Tıbbı Hizmetler Uzmanı Tuğba Ünal Çınarbay, belediye ve müftülüğe ziyaret gerçekleştirerek, MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) hakkında halkın bilgilendirilmesi konusunda destek istedi.

MHRS'nin tanıtımı için destek istendi
 

Ziyaretlerde,Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Kültür Müdürü Ruşen Alpaslan  ve Mali İşler Daire Başkanı İslam Bayram ile  billboard ve reklam panolarının MHRS tanıtımında kullanılması amacıyla, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas ile de Cuma Hutbesinde vatandaşlara MHRS hakkında bilgilendirme yapmaları ve namaz çıkışı broşür dağıtımı hususunda ricada bulunuldu.
Ziyaretlerde MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) çalışmaları kapsamında vatandaşlarda farkındalık oluşturmak, randevulu muayene ile sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırmak, hastaların poliklinik önünde erken saatlerden itibaren beklemelerinin önüne geçmek amacıyla bilgilendirme çalışmalarında destek istendi. 
Genel Sekreter Semur ve ekibi son olarak Kızılay Bölge Müdürlüğü’ne giderek ,Bölge  Müdürü Dr. İbrahim Çelik'e nezaket ziyaretinde bulundu. Yapılan ikramdan sonra Genel Sekreter Semur ve ekibi kurumdan ayrıldı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140