banner279

Merkez İlçe Teşkilatı Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Van İl Teşkilatı'nın kentteki esnaf ziyaretlerini sürekli hale getirmesiyle birlikte heyetler halinde uzun zamandır devam eden ziyaretlerden birisi de Merkez İlçe Başkanlığı tarafından yapıldı.

Merkez İlçe Teşkilatı Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Van İl Başkanlığı Merkez İlçe Teşkilatı üyeleri, esnafları gezerek talep ve sorunlarını dinledi

AK Parti Van İl Teşkilatı'nın kentteki esnaf ziyaretlerini sürekli hale getirmesiyle birlikte heyetler halinde uzun zamandır devam eden ziyaretlerden birisi de Merkez İlçe Başkanlığı tarafından yapıldı. Merkez İlçe Başkan yardımcıları Adbürrahim Arslan ve Şebap Gencay ile birlikte Gençlik Kolları Başkanlığı'ndan Ömer Kanmaz'dan oluşan heyet, birçok esnafı ziyaret ederek istek ve önerilerini dinleyerek, hükümetin icraatları ve son çözüm süreci ile ilgili görüşlerini aldılar. Çözüm sürecine sevindiklerini ve bu sürecin hayırlı bir şekilde sonuca ermesi için dua ettiklerini belirten esnaflar, yerel sorunlar ile ilgili gözlemlerini de heyetle paylaştılar.

AK Parti ise, esnafın ve vatandaşın samimi temennilerini, görüş ve önerilerini sürekli parti kurmaylarıyla paylaştıklarını ve bu şekilde millete dönük yol alıp yön belirlediklerini ifade ederek, ziyaretlerini sürekli yineleyeceklerini dile getirdiler. - Van

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2013, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140