banner279

Kulüp yöneticileri, taraftarlarla buluştu

Van Spor Kulüp Başkanı Mehmet Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Van Spor taraftarları ile bir araya geldi.

Kulüp yöneticileri, taraftarlarla buluştu

Van Spor’un taraftar grupları olan Karakobralar ve Gölkentliler ile bir araya gelen Van Spor Kulüp Başkanı Mehmet Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, taraftarların sıkıntılarını dinleyerek, lokal müjdesi verdi.
Taraftarları temsilen konuşan Karakobralar Taraftar Derneği Başkanı Ercan Dülger ve Gölkentliler Taraftar Derneği Başkanı Nevzat Aslan, taraftarın her zaman, her şartta takımını desteklemeye devam edeceklerini, takımın taraftar ile, taraftarın da takım ile var olduğunu dile getirdi.
Taraftarların yoğun katılımlı buluşmasında taraftara seslenen Van Spor Kulüp Başkanı Mehmet Avcı, takımın zorlu bir süreçten geçtiğini ve bu süreçte taraftarın takımını desteklemekten biran olsun vazgeçmediği için teşekkürlerini iletti.
Taraftarlardan gelen soruları da cevaplayan Başkan Avcı, taraftarlara seslenerek, “Van Spor’un aslanlar gibi taraftarları var, yönetimine de sahip çıkar, düzgün iş yapan herkese de sahip çıkar” ifadelerine yer verdi.
Van Spor taraflarına lokal müjdesi veren Başkan Avcı, katılımlarından dolayı teşekkür edip, taraftar grup temsilcilerine günün anısına atkı ve polar hırka hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2022, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140