banner279

Kültür ve Turİzm Bakanlığı Van'da personel alacak..

Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bünyesine en az ilkokul mezunu, 13 farklı unvanda toplamda 119 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak adaylarda KPSS şartı aranmıyor. Van’da da 11 kişi işe alınacak.

Kültür ve Turİzm Bakanlığı Van'da personel alacak..

Kültür ve Turizm Bakanlığı 3 ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda en az ortaokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Farklı kadrolara alınacak adaylar için başvuru bilgileri şu şekilde:

1. İLAN

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Merkez ve taşra teşkilatı İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Konya, Sivas, Trabzon ve Van Tiyatro Müdürlüklerine yapılacak personel alımında kadro dağılımı şu şekilde:

Başvuru şartları ise şu şekilde:

1- Sınav tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

4- Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak

İLAN DETAYI İÇİN TIKLAYIN

Şehrivan Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241