banner207

Komagene Etsiz Çiğköfte Erciş'te Şube Açtı

Van'ın Erciş ilçesinde Komagene'nin etsiz çiğköfte şubesi hizmete açıldı.

Komagene Etsiz Çiğköfte Erciş'te Şube Açtı

Van'ın Erciş ilçesinde Komagene'nin etsiz çiğköfte şubesi hizmete açıldı.

Üç ortak tarafından Vanyolu Caddesi üzerinde hizmet verecek olan Komagene şubesinin açılışını Erciş Kaymakamı Barboros Baran ile Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu birlikte yaptı. Açılış törenini öncesi İlçe Müftüsü Ziya Albayrak tarafından dua yapıldı. Daha sonra bir konuşma yapan Erciş Kaymakamı Barboros Baran, ilçenin deprem sonrası her geçen gün iyiye gittiğini belirterek, "Erciş her geçen gün geçmişte yaşadığımız acıların, felaketlerin yaralarını sarmakta, normalleşmekte, eski günlerine dönmekte ve yol almaktadır. Böyle güzel bir işyerinin açılışında olmaktan ayrıca mutluyum. İşyeri, Erciş'e ve sahiplerine hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu da, ünlü markaların Erciş'te olmasının, halka hijyenik yemekleri sunulmasının ilçe için çok büyük bir kazanç olduğunu belirterek, işyeri sahiplerine bol kazanç dileklerini iletti.

Konuşmaların ardından, açılış kurdelesini Kaymakam Baran ile Belediye Başkanı Arapoğlu birlikte kesti.

İşyeri sahiplerinden Zafer Aydın ise, amaçlarının ilçeye tanınmış marka yanında kaliteli ürün getirmek olduğunu söyledi. Aydın, ayrıca işyerlerinde 7 kişinin istihdam edildiğini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2013, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203