banner279

Kaymakam Aslan, Vali Bilmez ile birlikte denetimlere katıldı

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilemez ile birlikte Koçibey Caddesi’nde yapılan çalışmaları inceledi, esnafı ziyaret ederek sohbet etti.

Kaymakam Aslan, Vali Bilmez ile birlikte denetimlere katıldı

  Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin Milli Egemenlik Caddesi, Sağlık Sokağı, Otogar Kavşağı, Hüsrevpaşa Külliyesi ile İpekyolu Belediyesi’nin Koçibey Caddesi’nde devam eden yol, kaldırım, alt yapı, parke ve kilit taşı çalışmalarını inceledi. Vali Bilmez’in Ali Paşa Mahallesi, Koçibey Caddesi’ndeki ziyaretine İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan da katıldı. Vali Bilmez ve Kaymakam Aslan, cadde üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti. Esnafla bir sohbet eden Vali Bilmez, iki belediyenin teknik personelinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
“ESNAFIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİK”
   Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ile birlikte Koçibey Caddesi esnafını ziyaret edip çaylarını içtiğini ifade eden Kaymakam Aslan, "Sayın Valimiz ile birlikte esnafımızla sohbet ettik. Koçibey Caddesi’nde yapılan çalışmalarla ilgili esnafımızın sorun ve taleplerini dinledik. Esnafımıza bereketli bol kazançlar diliyorum." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241