banner279

KAYA: KORSAN ARAÇ SATIŞLARINA MÜDAHALE EDECEĞİZ

Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Bekir Kaya ve Hatice Çoban, Tuşba Açık Oto Pazarını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Burada konuşan Kaya, korsan araç satışları ile ilgili çalışmalarının olduğunu ve kısa sürede buna müdahale edeceklerini belirtti.

KAYA: KORSAN ARAÇ SATIŞLARINA MÜDAHALE EDECEĞİZ
Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Bekir Kaya ve Hatice Çoban, Tuşba Açık Oto Pazarını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.
Tuşba Galericiler Kooperatifi Başkanı Kamil Atabay ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı eş başkanlar, oto pazarında incelemelerde bulundu. Sitenin gezilmesinin ardından yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelen eş başkanlara, site hakkında bilgiler verildi. Burada konuşan Atabay, 5 yıl boyunca belediyenin çalışmalarından çok memnun olduklarını, bundan sonra da bu çalışmaların artarak devam etmesi gerektiğini belirtti. Her isteklerinin belediye tarafından karşılandığını belirten Atabay, sitenin bazı sorunlarının olduğunu bu sorunlarında kısa süre içerisinde çözüleceğini umduğunu aktardı. Korsan araç satışlarıyla ilgili belediyenin bir çözüm geliştirmesi gerektiğini ifade eden Atabay, bir diğer sorunları olan asfalt sorunun da çözülmesini istedi.
Ardından konuşan Eş Başkan Kaya, asfalt çalışmalarının ilçe ve mahallerde devam ettiğini belirterek, sitenin asfalt sorunun da bu yıl içerisinde çözüleceğini söyledi. Korsan araç satışları ile ilgili ciddi bir çalışma başlatacaklarını aktaran Kaya, korsan araç satışlarına müdahale edeceklerini belirtti. Özellikle Cumhuriyet Caddesi üzerinde bu durumun geliştiğini ifade eden Kaya, bunun için kalıcı bir çözüm bulacaklarını söyledi. Konuşmaların ardından Kaya ve Çoban, açık oto pazarını ziyaret ederek, halkla bir araya geldi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2014, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140