banner279

İyice zıvanadan çıktılar!

Star Gazetesi yazarı Hakan Albayrak, paralelcilerin iyice zıvanadan çıktıklarını belirterek, "İşleri güçleri fitne fesat, işleri güçleri hainlik" dedi.

İyice zıvanadan çıktılar!
İşte Albayrak'ın yazısı:

İşleri güçleri fitne-fesat.

İşleri güçleri hainlik.

Esed ve IŞİD’in taarruzları altında inim inim inleyen Suriyeli kardeşlerimize yardım yetiştirmeye ve Türkiye kapılarına dayanan büyük bir belayı def etmeye çalışan Milli İstihbarat Teşkilatı’na karşı jandarmayı seferber ettiler, adeta işgal ordusu gibi kullandılar jandarmayı, yardım konvoyunu durdurdular, refakatçilerine silah doğrulttular, onların şahsında Türkiye’yi ve Hür Suriye davasını tehdit ettiler.

Üstelik, yardımların El-Kaide’ye gittiği şayiasını yayarak uluslararası sistem ağalarını Türkiye’ye karşı kışkırttılar.

Zaten, gazetelerinde ABD ve diğer Batılı devletlerin Türkiye’de olup bitenlere daha fazla seyirci kalamayacağını yazarak, emperyalist bir müdahaleyi murat ettiklerini açıkça ortaya koyuyorlar.

PKK kadrolarının “Yandaş Apo”ya baş kaldırarak kan-kin-intikam yoluna geri dönmesi için de yanıp tutuşuyorlar.

Öte yandan, “BDP seçimden sonra özerklik ilan edecek” gibi yalan haberlerle kamuoyunu ve devleti galeyana getirmeye çalışıyorlar.

İşleri güçleri fitne-fesat.

İşleri güçleri hainlik.

Faiz oranları ve dolayısıyla enflasyon yükseliyor diye sevinen, ‘Faizleri yükseltmek zorunda kalan hükümet dış politikada da baskılara boyun eğerek küresel politikalara uyum sağlamak zorunda kalacak’ diye zil takıp oynayan, ülkemizin emperyalistlere diz çöktüğünü görmeyi ihtiras derecesinde arzu eden mankurtlar!

“Biz bu ülkenin adamları değiliz” diyorlar lisan-ı hal ile; “Ümmet-i Muhammed’in selametine de metelik vermiyoruz.”

O kadar yabancılaştılar ki kardeşlerine, kendilerini o kadar özdeşleştiriyorlar ki yabancılarla; Ziraat Bankası’nın, Bosna-Hersek’te, “etnik temizlik” mağduru Boşnaklar Sırp idaresi altındaki köylerine ve şehirlerine geri dönebilsinler, orada ev yapıp iş kurabilsinler diye başlattığı sıfır faizle kredi uygulamasını dahî yerden yere vurabiliyor, Türkiye’nin bu “fetih” hareketini şikâyet konusu yapabiliyor, “Sırplardan alınan araziler”e ağıt yakabiliyorlar.

Sırp faşizminden, Boşnak soykırımından yana tavır koyuyorlar hiç utanmadan, arlanmadan.

İşleri güçleri fitne-fesat.

İşleri güçleri hainlik.

Alçaldıkça alçalıyorlar.

Alçaldıkça alçalıyorlar.

Alçaldıkça alçalıyorlar.

Alçalsınlar, kendileri bilir.

Ama mübarek Efendimizin (sallallahu aleyhi vesellem) tertemiz ismini bu kirli işlere alet etmeye çalışmaktan vazgeçsinler lütfen.

Kitleleri “Peygamber Efendimiz rüyamıza girdi, şöyle şöyle talimat buyurdu...” tezgâhıyla şerre sevk etmek ne yaman bir sapıklıktır, aman Allah’ım!

Türkiye’ye ve bütün İslam dünyasına karşı Siyonist “otorite”, küresel emperyalizm, faiz lobisi ve dahî soykırımcı Sırp faşizmi ile omuz omuza veren “paralel devlet” ordusunun başında -hâşâ- sanki Rasulullah (sallallahu aleyhi vesellem) varmış gibi bir intiba uyandırma çabası ne korkunç bir çabadır, aman Allah’ım!

Edeb, Yâ Hû!

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241