banner279

İşte DHKP-C'nin kanlı üç hedefi!

Hüseyin Yayman, Savcı Kiraz’ı rehin aldıktan sonra şehit eden ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne saldıran DHKP-C’nin üç hedefini sıraladı.

İşte DHKP-C'nin kanlı üç hedefi!
 Vatan gazetesi yazarı Hüseyin Yayman, ‘Kaos planı’ başlıklı yazısının son bölümünde DHKP-C’nin üç hedefini yazdı.

İşte Yayman’ın yazısının o bölümü:

GEZİ VE 17-25 ARALIK’TAN SONRA DHKP-C’DEN BAŞKA SEÇENEKLERİ KALMADI

Son iki yılda yaşananları zaten biliyorsunuz. Önce Gezi eylemleri. Sonra 17-25 Aralık darbe teşebbüsü yapıldı. Sözü uzatmayayım. Bunların hiçbiri başarılı olmadı. Tayyip Erdoğan her hamleden sonra daha da güçlendi. Geldiğimiz noktada Erdoğan karşıtları için fazla seçenek kalmadı. DHKP-C gibi çok sahipli bir taşeron örgütü kullanarak sansasyonel eylemler yapacaklar.

POLİS NOKTALARI, STRATEJİK YERLERE CANLI BOMBA VE SUİKAST

Önümüzdeki günlerde son eylemin intikamını almak için üç eylem türü benimsenmiş durumda. Birincisi son eylemin intikamını almak için polis noktaları hedef alınacak. İkincisi stratejik yerlere canlı bomba eylemleri yapılacak. Üçüncüsü politikacılara ve ünlü isimlere suikastlar düzenlenecek. DHKP-C son eylem sırasında ‘Polis müdahalesi olursa, zincirleme eylem koyacaklarını ve fedai eylemleri yapacaklarını’ zaten söyledi. Onun için bundan sonra olacaklar artık seriye bağlandı.

SEÇİME KADAR TANSİYON YÜKSELECEK

Bu eylem bize şunu gösteriyor. Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birine giderken karanlık odaklar yeniden devreye girdiler. Seçime kadar kaos planlarını devreye koyup, ülkeyi destabilize etme amacındalar. Muhtemelen seçime kadar tansiyon iyice yükselecek ve şok edici eylemler yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241