banner279

İpekyolu’nda yol yapım çalışmaları sürüyor

İpekyolu Belediyesi birçok mahallede yeni yollar açarak ulaşımın rahatlamasını hedefliyor. Süren çalışmaları yerinde inceleyen İpekyolu Belediye Eş Başkanvekili Nebi Kaçak, yeni yollar ve mevcut yollar asfalt ve parke taşı döşenmesine hazır halle getirdikleri kaydetti.

İpekyolu’nda yol yapım çalışmaları sürüyor
Van İpekyolu Belediyesi, yol yapım ve genişletme çalışmalarını aralıksız devam ederken İpekyolu Belediye Eşbaşkan vekili Nebi Kaçak, İpekyolu Belediye Eşbaşkan Yardımcısı  Halis Çakır, çalışmaları yerinde inceledi.
Yalı Mahallesinde yapılan incelemede Kaçak ve Çakır halkın sorunlarını da dinleyerek yapılan çalışmalar hakkında  mahalle meclisini de bilgilendirdi. Eş Başkanvekili Nebi Kaçak, Vali Mithat mahallesi başta olmak üzere birçok mahallede çıkmaz sokakları açtıklarını ve yol genişletme çalışmaların devam ettiğini aktardı.
Kaçak,  ilçenin 25 noktasında eş zamanlı olarak ekiplerin çalışacağını belirterek, sokakların şuana kadar asfalt ve parke taşı döşenmesi için hazır hale getirildiği ve bir hafta içerisinde 15 parke taşı döşeme ekibinin eş zamanlı başlayacağını belirtti.
Kaçak, asfalt çalışmaların ise mayısın başında başlayacağını kaydetti.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241