banner279

İpekyolu’nda sevgi ve şefkat ziyaretleri sürüyor

İpekyolu Belediyesi ekipleri tarafından, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan alınan, aile ve bireylerin listesi ile gerekli bilgiler doğrultusunda, bu hafta engelli, yaşlı, yetim ve öksüz bireyler ile toplamda 61 haneye sevgi ve şefkat ziyaretleri yapıldı.

İpekyolu’nda sevgi ve şefkat ziyaretleri sürüyor
   İpekyolu Belediyesi, insan odaklı belediyecilik çalışmaları çerçevesinde başlattığı uygulamaya ivme kazandırarak devam ediyor.

  İpek Masa ekiplerince yürütülen uygulama ile toplumun değişik kesimlerinden, yardıma ihtiyaç duyan birey ve aileler belirlenerek sosyolog, sosyal incelemeci, hemşire ve halkla ilişkiler sorumlumuzdan oluşan uzman ekiple destek verilmeye devam ediliyor.

   Şehit ve gazi aileleri, öksüz ve yetim bireyler, yaşlı bireyler, yeni evlenen çiftler, yeni doğan bebekler, engelli bireyler gibi farklı sosyal grup ve profillerden oluşan kitleye yapılan ziyaretlerde, vatandaşlarla yüz yüze iletişim kurmak, ihtiyaç ve talepleri yerinde belirleyerek gerekli desteğin sağlanması için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

  Bu çerçevede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan alınan, aile ve bireylerin listesi ile gerekli bilgiler doğrultusunda bu hafta engelli, yaşlı, yetim ve öksüz bireyler ile toplamda 61 haneye sevgi ve şefkat ziyaretleri yapıldı.

   Ziyaretlerde, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün kişiye özel mesajı, çeşitli hediyeler ve gıda paketleri ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140