banner279

İpekyolu’nda genel değerlendirme toplantısı…

İpekyolu ilçesinde görevli mülki ve idari amirler, DSİ, VEDAŞ ve VASKİ yetkilileri ile ilçe muhtarları, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün ev sahipliğinde değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

İpekyolu’nda genel değerlendirme toplantısı…
 Toplantıda, ilçenin genel durumu, ihtiyaçları, çözümleri ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

   Toplantı açılışında bir konuşma yapan Öztürk, birimler ve kurumlar arasındaki fikir alışverişinin önemini vurgulayarak, ortak çözümler bulma ve projeler geliştirme aşamasında bu tür toplantıların faydasını vurguladı.

    Kurumlar arası iletişimde teknolojinin tüm imkânlarının kullanılmasının, sorunların tespiti ve çözümünde çok önemli olduğunu da belirten Öztürk yerel yöneticilerden tüm iletişim araçlarını etkili bir şekilde kullanmalarını istedi.

    İpekyolu Belediyesi'nde görev aldığı 8 ayda yapılan hizmetler konusunda ayrıntılı bilgiler veren Öztürk, geleceğe yönelik projelerin de tanıtımını yaptı.

   Daha sonra muhtarlar söz alarak, istek ve ihtiyaçlarını dile getirirken ilgili amirler ve kurum temsilcileri de konuların çözümü hakkında yapılabilecekler hakkında görüş belirttiler.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140