banner279

İpekyolu Belediyesi’nden ücretsiz deneme sınavı…

Öğrencilerin sınav tecrübesini arttırmak ve bilgilerini tazelemek amacıyla İpekyolu Belediyesi tarafından deneme sınavı düzenlendi. Dereceye girenlere ödülleri verildi.

İpekyolu Belediyesi’nden ücretsiz deneme sınavı…
    İpekyolu Belediyesi, eğitime verdiği kayıtsız şartsız destek çerçevesinde bu kez de  LGS, TYT ve AYT sınavlarına katılacak öğrencilerimizi unutmadı.

   Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen sınav sonucunda dereceye giren öğrenci ve okullara ise İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün de katıldığı bir törenle ödülleri verildi.

   Törende bir konuşma yapan Başkan Vekili Öztürk, İlçedeki öğrencilerin yurt genelinde yapılan sınavlarda başarılı olabilmeleri için tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek “İpekyolu Belediyesi olarak eğitim bizim önceliklerimiz arasında çünkü eğitim meselesini çözememiş bir toplum geleceğe güzel bakamaz, aydınlanamaz. 2017/2018 eğitim-öğretim yılını sonlandırırken tüm okul, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve bütün öğrencilerimizi belediyemiz bünyesindeki yaz tatili kurslarına davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

   Sınavda dereceye giren öğrenci ve okullara ödülleri İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk tarafından verildi.

   Törende ayrıca “İdealinizdeki İpekyolu” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere de ödülleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241