banner279

İpekyolu Belediyesi’nden ‘Sevgiyle Büyütelim’ projesi…

İpekyolu Belediyesi’nin başlattığı ‘Hayat Boyu Yanınızdayız’ projesi ve taziyesi olan vatandaşlara yaklaşık 1 yıldan bu yana verdiği destek uygulamasının ardından, bu kez de yeni doğan bebekler için ‘Sevgiyle Büyütelim’ uygulamasını ekliyor.

İpekyolu Belediyesi’nden ‘Sevgiyle Büyütelim’ projesi…
 İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün koordinasyonunda, yeni doğan bebekleri olan ailelere desteği içeren ‘Sevgiyle Büyütelim’ uygulaması çerçevesinde, ilçe sınırlarında doğan bebeklerin ailelerine Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün kişiye özel tebrik mesajı ve hediyesinin yanı sıra, zıbın takımı, bebek bezi, şampuan, sabun, pudra, oyuncak, diş kaşıyıcı ve ıslak mendil gibi bebeklerin temel ihtiyaçlarını içeren bir hediye seti takdim ediliyor.

   Hediye setinin diğer bir önemli parçasının da, yeni doğmuş bebek ve anne bakımı-sağlığına yönelik bilgiler içeren, uzmanlarca hazırlanmış broşürler olduğu belirtildi. Belediye, ‘Hayat Boyu Yanınızdayız’ projesinin üçüncü adımında ise; yeni evlenen çiftlerin destek ve mutluluklarına ortak olmak adına ‘Bir Yastıkta Bir Ömür’ uygulamasında da son hazırlıklarını yaparak en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyor.

            İpekyolu Belediyesi, yaptığı açıklamada toplum hayatında, kültürel ve sosyal faaliyetlerin, en az alt ve üst yapı faaliyetleri kadar önemli olduğunun bilinciyle bundan sonraki hizmetlerin süreceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241