banner279

İpekyolu Belediyesi'nden 'memnuniyet anketi'

Mayıs ayında SAMER anket şirketinin İpekyolu sınırları içerisinde düzenlediği 'İpekyolu Belediyesi Memnuniyet Anketi' sonuçları, Belediyenin aylık düzenlediği birimler toplantısında değerlendirildi.

İpekyolu Belediyesi'nden 'memnuniyet anketi'
Berivan Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Belediye Eşbakanı Veysel Keser, Belediye Eşbaşkan Yardımcıları Halis Çakır, Nermin Unat'ın yanı sıra Belediye birim amirleri ve bir çok belediye personeli katıldı.
Düzenlen toplantıda İpekyolu sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelerde gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre birimlerin görev ve sorumlulukları, eksiklikleri ve acil çözülmesi gereken durumlar masaya yatırıldı.
Anket sonuçlarını değerlendiren Eşbaşkan Veysel Keser, halkın belediyeye olan memnuniyetini değerlendirirken, halkın belediyeden beklentilerinin de en kısa zamanda birimler tarafından ele alınıp bir program dahilinde bir an önce giderilmesi gerektiğini dile getirdi.
Mayıs ayında yapılan 'Belediye memnuniyet anketinde' İpekyolu Belediye yönetimi sizi temsil ediyor mu, sorusuna halkın % 55.1'i evet, % 22.5 fikrim yok, % 22.4 hayır dedi. İpekyolu Belediyesi hizmet sunarken mahalleler arsında ayrım yapıyor mu, sorusuna %71.5 hayır, %14.4 evet, %14.1 fikrim yok derken, İpekyolu Belediyesi karar alma sürecinde halkın katılımını önemsiyor mu, sorusuna ise %55.9 evet, fikrim yok % 26.8 hayır diyenler  % 17.3 olduğu görüldü.
Anket sonuçlarının değerlendirmesinin ardından toplantı sona erdi.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241