banner279

İpekyolu 1001. Sokak ne zaman hizmete açılacak?

İpekyolu Belediyesi’nin sorumluluk alanı içerisinde bulunan Serhat Mahallesi’ndeki 1001. Sokağın ne zaman imara uygun şekilde hizmete açılacağı merak ediliyor.

İpekyolu 1001. Sokak ne zaman hizmete açılacak?

  İpekyolu Belediyesi’ne seslenen vatandaşlar, Serhat Mahallesi’nde bulunan 1001. Sokağın biran önce imara uygun şekilde açılmasını ve Timurpaşa Sokak’a bağlanmasını bekliyor.

    Daha önce de gündeme getirdiğimiz ve yol olarak kullanılan tapulu alanda inşaat çalışmalarının başlamasıyla 1001. Sokakta ulaşım sorunlu hale geldi.

    2011 yılında meydana gelen deprem sonrası ağır hasar gören ve Serhat Mahallesi’nde 1001. Sokak'ta yolun ortasında bulunan metruk yapı imarda yolun ortasında bulunuyor.

   Vatandaşlar ve sürücüler daha önce yol olarak kullanılan tapulu alanda inşaat çalışmalarının başlamasıyla yolun daraldığını ve Serhat Mahallesi’nde 1001. Sokak'ta yolun ortasında bulunan metruk yapının yıkılarak, biran önce imara uygun şekilde açılmasını istiyor.

    Sürücüler Serhat Mahallesi’nde 1001. Sokak'ta yolun ortasında bulunan metruk yapının biran önce kaldırılmasını ve yolun imara uygun şekilde Timurpaşa Sokak ile birleştirilmesini bekliyor.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241