banner279

İnan: Evlilik Fuarı marka olacak

New İpekyolu Fuarcılık Organizasyon Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Faysal İnan, Van’da 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Evlilik Fuarı’nın yoğun ilgi gördüğünü belirterek, “İnşallah Evlilik Fuarı’nı marka fuar yapacağız” ifadelerini kullandı.

İnan: Evlilik Fuarı marka olacak
 İlkini gerçekleştirdikleri 1.Van Evlilik ve Hediyelik Eşya Fuarı’nın yoğun katılımla sonlandığını anlatan New İpekyolu Fuarcılık Organizasyon Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Faysal İnan, “Üç gün boyunca defilelerin, kına organizasyonlarının, folklor gösterilerinin ve canlı müziğin yapıldığı fuarımıza yoğun katılım oldu. 2500 kişinin katıldığı çekilişte birbirinden güzel hediyeler dağıtıldı.

    On binlerin katılımıyla çok verimli ve çok güzel bir fuar geçirdik. Hedefimiz önümüzdeki yıl çok daha kapsamlı çok daha profesyonel bir fuar gerçekleştirmektir. Sürekli üzerine katarak EV'lilik Fuarını marka fuar yapmaya çalışacağız” dedi.

    Sloganlarının ‘VAN'I FUARLAR ŞEHRİ YAPACAĞIZ’ olduğunu söyleyen Faysal İnan, kendilerine destek olanlara teşekkür ederek, “Bizden desteğini esirgemeyen başta Valiliğimiz olmak üzere ,Büyükşehir Belediyesi. Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Yüzüncü Yıl Üniversitesi, DAKA. KOSGEB, Tümsiad, Müsiad ve Vişad'a teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca tüm katılımcı firmalarımıza, bizi yalnız bırakmayan ziyaretçilerimize ve benimle gece gündüz yoğun emek harcayarak çalışan ekibime de teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 02:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280