banner279

İmar revizyon toplantıları devam ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından, şehrin sıkışan ve düzensiz imarını rahatlatmak için hazırlanan revizyon projesine dahil edilen mahallelerdeki vatandaşlarla toplantılar devam ediyor.

İmar revizyon toplantıları devam ediyor

Kentte bugüne kadar yapılan en büyük revizyon projesini hayata geçirmeye hazırlanan Büyükşehir Belediyesi, imar çalışmaları ile ilgili vatandaşları bilgilendiriyor. Büyükşehir Belediyesi Hacıbekir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı Cevdetpaşa Mahalle sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 
Toplantıda, yapılacak imar çalışmalarıyla ilgili vatandaşlara bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Seyfullah Şağban, imar uygulanacak mahalle sakinleri ile koordineli bir şekilde çalışılacağını mahalleliye anlattı.
İmar revizyon çalışmalarında her kesimin fikir ve taleplerini dinlendiğini ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, revizyon çalışmasında mahalle sakinlerinin onayına büyük önem verdiklerini belirtti. 
Revizyon çalışmasının, hazırlanan slayt eşliğinde anlatıldığı toplantı, katılımcıların sorularını cevaplandırmasının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140