banner279

İlhan: Bizim iktidarımızda herkes hakkını alacak

Saadet Partisi bünyesinde birleşen ve Büyük Birlik Partisi(BBP)'nin desteklediği Milli İttifak adayları, Van Yol-İŞ, Tes-İş, Hizmet-İŞ sendikalarını ziyaret etti.

İlhan: Bizim iktidarımızda herkes hakkını alacak
Saadet Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Özay İlhan ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Uğur Çiçekel'in de bulunduğu ziyarette İlhan: " Van Milli İttifakı hoş karşıladı inşallah iktidara da yürüyeceğiz" dedi.
'Bizim iktidarımızda herkes hakkını alacak' diye konuşan Saadet Partisi 1.Sıra Van Milletvekili Adayı Özay İlhan " Bildiğiniz gibi biz emek yoğun çalışıyoruz. Bizi televizyonlarda görme şansınız biraz azdır. Ulaşabildiğimiz her yere ulaşmak için gayret sarf ediyoruz. Bizim iktidarımızda Allah'ın izni ile herkes hakkını alacak. Biz sadece laf olsun adalet olsun diye değil biz bir zati bunu icra eden bir siyasi partiyiz. Bizi iktidarda herkes tanıyor ve biliyor. Birlik partisinin de mertliği ile birliği ile herhangi bir şaibeye bulaşmamasıyla herkes biliyor ve tanıyor. İkisinin de ittifakı inşallah çok güzel değerlendirilir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Van'ın esnafından işçisine kadar bir ekonomi anketi yapıldığında ülkenin nasıl bir ekonomik buhranda olduğu gözler önündedir. Ve bir gerçek ki ülkenin gizli krizler yaşadığı bir dönemden geçiyoruz. Dışa bağımlı bir ekonomi politikası ancak bu sonuçları doğurur. Şeçim beyannamemizde de belirttiğimiz gibi ekonomi alanında çok ciddi adımlar atacağız. Tabi bu milletimizin milli ittifaka olan teveccühü ile olacaktır. Van'ımız Milli İttifakı hoş karşıladı ve inşallah iktidara da yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241