banner279

İl Müftüsü Arvas’tan Milli Eğitim'e ziyaret

Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, camiler haftası dolayısıyla, beraberindeki ilçe müftüleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İl Müftüsü Arvas’tan Milli Eğitim'e ziyaret
 Hem camiler haftası münasebetiyle, hem de 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ettiklerini belirten İl Müftüsü Nimetullah Arvas, camiler haftası münasebetiyle yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

     Camiler haftasında il Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir takım çalışmaların yapılacağını belirten İl Müftüsü Nimetullah Arvas, olumlu bir görüşmenin geçtiğini belirterek, güzel neticeler alacaklarına inandıklarını söyledi.

     Arvas, “Camiler haftası münasebetiyle merkez ve ilçelerde eğitim-öğretime nasıl katsı sunabiliriz gibi hususları konuştuk. Milli eğitimden bazı taleplerimiz oldu. Birlikte hareket ettiğimiz takdirde birlikte iyi neticeler elde edeceğimize inanıyoruz. İlçe müftülerimizde ilçelerinde bulunan ilçe milli eğitim müdürlükleri ile birlikte hareket edeceklerdir. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Bu hususta atacağımız adımlar çok önemlidir” dedi.

      Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin ise, Camiler Haftası’nın hayırlı olmasını dileyerek, eğitim camiası olarak gereken bütün desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2016, 23:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241