banner279

İl Müftümüz Nimetullah Arvas TOBB Fen Lisesini Ziyaret Etti.

“Her Hafta Bir Okul Ziyareti” programına devam eden İl Müftümüz Nimetullah Arvas, bu haftaki okul ziyareti kapsamında Van Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesini ziyaret etti.

İl Müftümüz Nimetullah Arvas TOBB Fen Lisesini Ziyaret Etti.

“Her Hafta Bir Okul Ziyareti” programına devam eden İl Müftümüz Nimetullah Arvas, bu haftaki okul ziyareti kapsamında; 02.11.2016 Çarşamba günü saat: 09.30’da Van Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesini ziyaret etti. Okulun konferans salonunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Kısa konuşmalarında Allah’ın ilk emrinin oku olduğunu hatırlatan İl Müftüsü Arvas; “Alak” suresinin ilk beş ayetinin mealini okuyarak “İslam’ın okumaya verdiği önemi” anlattı.

İl Müftümüz Nimetullah Arvas Öğrencilere yaptığı kısa konuşmadan sonra; “Bu fırsatı bize veren okul müdürü ve okul idaresine teşekkür ediyorum.” dedi. Öğrencilerin seviyelerine uygun Başkanlığımızın yayınlarından çeşitli kitaplar hediye etti.

Okul müdürü ve öğretmenlerine Kur’an-ı Kerim ve Başkanlığımızın yayınlarından kitaplar hediye etti.Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2016, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140