banner279

Hüda Par heyetinden kitap fuarına ziyaret…

Hür Dava Partisi Van İl Başkanı Av. Rasim Saygın, il yönetimi ile Tuşba, Edremit ve İpekyolu İlçe Teşkilatlarından oluşan kalabalık bir heyet Organize sanayide yapılan Van Kitap Fuarına destek ziyaretinde bulundu.

Hüda Par heyetinden kitap fuarına ziyaret…

   Söz konusu heyeti, Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler ve fuar yetkilileri karşıladı.
Tüm Esnafları tek tek ziyaret eden heyet, katılımcı esnafı dinledi.


      Esnaflar üçüncüsü düzenlenen fuardan dolayı memnun olduklarını ilginin her geçen gün arttığını belirterek halkı fuara davet ettiler. Bu konuda göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı Huda Par Van İl Başkanlığına özellikle teşekkür etti.


         Her zaman için esnafların yanında olduklarını belirten Saygın, ”Van’ımızın da tanıtımına önemli katkısı olan ve ekonomik anlamda da önem arz eden bu tür fuarlara sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Özellikle İlimizde istenilen her türlü kitap ve yayın evine ulaşımda sıkıntılar yaşamaktayız. Fuar bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyor. Herkesin kendisinden bir şeyle bulabileceği, sevdiği yazarlarla bir araya gelebileceği çok güzel bir organizasyon olmuş, Fuarın biraz il dışında olması nedeni ile şehir içinde servislerin sayısının arttırılması katılımı daha da arttıracaktır. Tüm Halkımızı fuara ve kitap okumaya davet ediyoruz.” dedi. Sayğın, vatandaşları kitap fuarına davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner306

banner241