banner279

HÜDA PAR Erciş esnafını ziyaret etti

HÜDA PARErciş Belediye Başkan Adayı Halil Caroz, seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret ederek, amaçlarının hizmetle birlikte toplumu ıslah çalışmaları olduğunu vurguladı.

HÜDA PAR Erciş esnafını ziyaret etti
Hür Dava Partisi(HÜDA PAR) Erciş İlçe Başkanı Musa Demir, Erciş Belediye Başkan Adayı Halil Caroz ve partililer seçim çalışmaları kapsamında esnafı işyerlerinde ziyaret etti.

Esnaf tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan HÜDA PAR heyeti, partinin amacını ve halka yapılacak hizmetler hakkında esnafa bilgi verdi. Ayrıca HÜDA PAR heyeti, esnafın sorunlarını dinleyerek kendilerine parti broşürü verdi. Esnafın sorunlarını dinleyen HÜDA PAR Erciş Belediye Başkan Adayı Adayı Caroz, Erciş’i hep birlikte maddi ve manevi olarak imar edeceklerini söyledi.

Caroz, “ Belediyeler halkın malıdır ve bizlerde HÜDA PAR olarak yeşil bir ortam, sosyal alanlar vadediyoruz, bunlar sizlerin en temel hakkınız ve siz Erciş halkımız daha güzellerine layıksınız” dedi.

Erciş esnafı kendilerini ziyarette bulunan HÜDA PAR heyetine büyük ilgi göstererek başarılar diledi.(İLKHA)Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241