banner279

HDP/PKK liler saldırıyı üstlendi

SONU HİÇ HOŞ OLMAYAN OLAYLAR!

HDP/PKK liler saldırıyı üstlendi
 HDPPKK lilerin Kobani bahanesiyle Doğu ve Güneydoğuda Müslümanlara karşı eş zamanlı olarak başlattıkları saldırılar sonucu işlenen cinayetlere bir yenisi de Van’da eklendi.

PKK/HDP’li ler dün akşam saatlerinde Van’ da bir Müslümana yönelik yaptıkları saldırıyı sosyal medya üzerinden paylaştıkları mesajlarla üstlendiler.

Çevresinden mütedeyyin kişiliği ile tanınan 65 yaşındaki Muhammed Latif Şener (65), sürekli olarak çevresine İslam’ı anlattığı için PKK/HDP’li ler tarafından tehdit edilmiş ve dün akşam arkadan yanaşılarak vahşice katledilmişti.
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2014, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
ümmet
ümmet - 6 yıl Önce

vallahi iftira atarak sadece müslüman öldürüyorsunuz. bu amcanın işitle hiç bir alakası yok.islam ve hakikatlerini anlattığı için şehid ettiniz.hani demokrattınız. size eleştiri yapana hayat hakkı tanımıyorsunuz.zalimliğiniz perdelendi mazlum kürt halkı sizin gerçek kimliğinizi tanıdı.marksist ve sosyalist bir hareket olarak sadece düşman olarak nerede islamın rengi varsa onlara bir isim bularak kabadayılıkla yaşamlarına kast ediyorsunuz.işte sizin gerçekliğiniz.

VANLI
VANLI - 6 yıl Önce

ey zali̇m pkk ben i̇şi̇dci̇ deği̇li̇m ama si̇ze i̇nat i̇şi̇tci̇ oldum. si̇z bu coğrafyanin zali̇mleri̇si̇ni̇z. unutmayin! si̇zlerede baş kaldiracak yi̇ği̇tleri̇n kürdi̇standa meydanlara i̇nmesi̇ yakindir.

kenan kayrin...
kenan kayrin... - 6 yıl Önce

allah tüm insanlara şahit,az bir müddet sonra herkes kendi amelinin içinde bulunduğu defterine kavuşacak.
ama artık o gün yapılabilecek hiç bir şey olmayacak,
başvurulacak hiç bir merci olmayacak,aslında bu günde durum aynı.
bu günde allahdan başkasına , başvuranların çabaları boştur.
insan birey olarak yaratıldı ve birey olarak rabbe varacak,insan kendini düzeltmeden topluma dair yapmaya gayret ettiklerinin hepsi boşa çıkacak.
ışid ci veya pkk cı veya yahudi,hristiyan veya müslüman, sizler doğru yaşamak gayretinde olursanız,allah sizlere kaldıramayacağınız yükler vermeyecektir.
ama sizlerin kendi kendine yüklediği yükler , sizlere ağır gelir,onun içindir ki , kalkıştığınız hiç bir iş hayırla son bulmuyor.
ey insanlar,kim olursanız olun,hangi cemaatten veya mezhepten olursanız olun, tek yapacağınız doğru iş,dosdoğru bir şekilde tövbe etmek ve sadece rabbe güvenerek doğru yaşamaya gayret etmenizdir.
bundan başkası sizleri yaklaşan kıyamet azabından,cehennemden korumayacak.

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241