banner279

'Halkımız 25 Haziran'da Yeni bir sabaha uyanacak'

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri kapsamında CHP heyeti seçim çalışmalarını Erciş ve Muradiye'de sürdürdü.

'Halkımız 25 Haziran'da Yeni bir sabaha uyanacak'
 Önce Erciş ardından da Muradiye’de ziyaretlerde bulunan Kurukcu burada esnaflarla bir araya gelerek esnafların içerisinde bulundukları sıkıntıları dinledi. CHP heyetine yoğun ilgi gösteren ilçe esnafları CHP’den umutlu olduklarını ifade etti.

Erciş’te TOKİ ve Kentsel dönüşüm konularından dolayı mağduriyet yaşayan halkla bir araya gelen Kurukcu iktidarın böylesi önemli konuları ancak seçimden seçime gündemine aldığını hatırlatarak CHP’nin iktidara gelmesi halinde bu sorunlara kalıcı ve kesin çözüm bulunacağını kaydetti. Kurukcu ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, ‘’Halkımız biraz daha sabretsin. Biliyoruz sabredecek güçleri kalmadı ama bu yorgunluk artık son bulacak 25 Haziran’da halkımız yeni bir sabaha uyanacak” şeklinde konuştu.


Kurukcu, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla bütün Van halkının bayramını tebrik ederek Ramazan bayramından 1 hafta sonra ikinci bir bayram yaşayacaklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 


karşıyaka escort
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 21:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241