banner279

Halk oyunları şampiyonları İnanç’ı ziyaret etti

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Halkoyunları İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Kulüplerarası Halkoyunları Yarışmaları Gençler Stilize kategorisinde birinci olan İpekyolu Gençlik Merkezi Halk Oyunları ekibi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ı ziyaret etti.

Halk oyunları şampiyonları İnanç’ı ziyaret etti
      Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Halkoyunları İl Temsilciliği tarafından 27-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Kulüpler Arası Halk Oyunları Yarışmalarında Gençler Stilize kategorisinde birinci olan Van İpekyolu Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ı makamında ziyaret ettiler.
      Düzenlenen Kulüplerarası Halkoyunları yarışmalarında Gençler Stilize kategorisinde birinci olan Van İpekyolu Gençlik Merkezi Halkoyunları ekibi başarılarını Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’la paylaşan folklorcular kendilerine halkoyunları ve spor alanında her türlü desteği sağlayan, Nevzat İnanç’a teşekkür ederlerken, 11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Ahlat’ta yapılacak olan Halkoyunları Bölge Şampiyonasında Van’ı en iyi şekilde temsil ederek güzel bir derece ile Türkiye Şampiyonası’na katılmak istediklerini belirttiler.
      Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, “İl müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ve ilimizde faaliyet gösteren birçok kulübümüzün de katılımlarıyla yapılan Kulüpler Arası Halkoyunları Yarışmaları’nda göstermiş olduğunuz başarılarınızdan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor. Sizlere 11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Türkiye Halkoyunları Federasyonumuz tarafından Ahlat’ta düzenlenecek olan Halkoyunları Bölge Şampiyonalarında başarılar diliyoruz. İlimizi çeşitli İllerde yapılan müsabaka ve yarışmalarda tanıtmak ilimiz adına onur ve gurur verici bir durum. Ben öncelikle sizleri yetiştiren öğretmenlerinize, ailelerinize,  her zaman yanınızda bulunan İpekyolu Gençlik Merkezi Müdürümüz Cevdet Arslan’a ve halkoyunları eğitmeninizi gönülden kutluyor, başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140