banner279

Gözel Seçmenlere Seslendi

Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Maşallah GÖZEL, 7 Haziran 2015 genel seçimlerine dair oy kullanacak seçmenlere seslendi.

Gözel Seçmenlere Seslendi
 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimini analiz eden GÖZEL seçime katılımın az olduğunu söyledi. Gözel yaptığı açıklamadı, '' Yüksek Seçim Kurulu'nun verilerine göre Van'da 579.886 seçmen olduğu halde seçime katılım sayısının 408.654 olduğunu görüyoruz. 171.000 Seçmenin Van'da oy kullanmadığını anlıyoruz. Cumhuriyet tarihinde iktidar olan hükümetlerle Ak Parti Hükümetlerinin karşılaştırılması ve yapılan hizmetlerin çok iyi analiz edilmesi gerekiyor." 

 

" Ak Parti Hükümetlerinin hizmet ve icraatlarının kendisinden önceki hükümetlerden çok daha fazla olduğunu yeniden ülkemiz halkına arz etmemiz gerekiyor. Biliyorum ki 2023 vizyonunu taşıyabilecek ülkemizi geleceğe gereğince hazırlayabilecek tek parti Ak Partidir. Biz de memleket muvaffakiyetine hesbel kader katkı sunmak için bu kutsal davada Ak Parti saflarında yer aldık. Toplumun sorunlarını çözmek ve daha güzel bir geleceği miras bırakmak için geçmişin mirasına sahip çıkılması gerektiğini en önemli görev olarak sayıyorum. 1000 yıl Kardeşçe yaşayan halkların son yüzyılın debdebeli geçmişine aldırarak geleceğinde düşmanlaşmasını bir akıl tutulması olarak görüyorum. Baştan bahsettiğim konu gündemin ana konusudur. Halkımız her ne sebeple olursa olsun sandığa gitmelidir'' dedi

 

Yetkililerin seçimlerde oy kullanmayan 171.000 seçmenin oy kullanmamasını iyi okumalarını gerektiğini söyleyen Gözel, ''Sandığa giden yollardaki engellerin kaldırılması için hep birlikte kardeşçe çalışmalıyız. Özgürlüğünü yitmiş bir demokrasi demokrasi değildir. Halkımız hür iradesiyle istedikleri partiye oy kullanmalıdır. 7 Nisan tarihi yaklaştıkça aday adaylarının acaba ben seçilecek miyim kaygısını bir kenara iterek ben bu dava için, memleketimin gelişmesi ve adaletli bir şekilde kalkınması için neler yapabilirim, toplumun hangi dinamiklerini harekete geçirebilirim düşüncesinde olması gerektiğine inanıyorum. Kesin aday listesinde olsun olmasın ülkesinin geleceğini düşünen her bireyin Ak Parti’ye ve sandığa sahip çıkacağına inanıyorum. dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
badr
badr - 6 yıl Önce

bu seçmeni oy kullandırtmayan zihniyetler utansın helal sana maşAllah gozel

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241