banner279

Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan göreve başladı

Gevaş ilçesi belediye başkanı olan Sinan Hakan, bugün mazbatasını alarak makamına oturdu.

 Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan göreve başladı
Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, beraberindeki AK Parti belediye meclis üyeleri ile birlikte Gevaş Adliyesi’ne geldi. Burada Gevaş İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan mazbatasını alan Hakan, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte belediyeye geçti. Belediye binası önünde kesilen kurbanın ardından makamına geçen Başkan Hakan,

“Bismillah” diyerek görevine başladı.
Tebrikleri kabul eden Hakan, yorucu bir maratonun ardından seçimleri geride bıraktıklarını söyledi. Kendisine destek veren ve ya vermeyenlere teşekkür eden Hakan, “Seçimlerde kazan da olacak, kaybeden de. Vatandaşımız bize tevvecüh edip başkan seçti. Ben bu göreve hizmet etmek düşüncesiyle geldim ve bütün Gevaşlıların başkanıyım.
Önümüzdeki 5 yıl içerisinde gerek hükümetin desteğiyle, gerek büyükşehrin desteğiyle, gerekse kendi bütçemizle Gevaş halkına hizmet edeceğim. Bu saatten sonra belediye rozeti, parti rozetinin önünde olacak. Hayırlı bir günde iş başı yaptık. Gevaş'ımıza, halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
SİNAN HAKAN'IN ÖZGEÇMİŞİ:
1976 yılında Van'ın Gevaş ilçesinde dünyaya gelen Sinan Hakan, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu. İngilizce, Farsça ve Osmanlıca bilen Hakan, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2014, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
eyyüp öner
eyyüp öner - 7 yıl Önce

başkanım hayırlı olsun...en içten başarılar dilerim sayın başkanım hayırlı oğurlu olsun durmak yok gevaşa devam sayın başkanım

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241