banner279

Fuar’ı ziyaret eden Bağımsız aday Oğuz’a yoğun ilgi

Hür Dava Partisi’nin desteklediği Van Bağımsız Milletvekili adayı M.Mehdi Oğuz Ajans Asya Fuarcılık tarafından düzenlenen Doğu Anadolu Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarına giderek stant açan esnafları ziyaret etti.

Fuar’ı ziyaret eden Bağımsız aday Oğuz’a yoğun ilgi

Fuar’da stant açan esnaf, ziyaretçiler ve basın tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Van Bağımsız Milletvekili adayı M.Mehdi Oğuz, fuarda bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Esnafların sıkıntıları ve çalışmalarını da dinleyen Oğuz’a esnaflar standalarında sattıkları yiyecek ve içeceklerden ikramda bulundular.

Çeşitli il ve ilçelerden Van’a gelerek fuar alanında stant açan esnaflar Oğuz’a kendi alanlarında içinde bulundukları sıkıntıları anlatarak, hayır ve başarı temennisinde bulundular. Özellikle bazı esnafların Mehdi Oğuz’u masalarına davet edip çeşitli ikramlarda bulunması ve ticari faaliyetleri ile ilgili sıkıntılarını anlatarak  yakın ilgi göstermesi gözlerden kaçmadı. 

Ayrıca ziyaretleri sırasında basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği Oğuz burada basına fuar ile ilgili düşüncelerini dile getirerek, bu tür organizasyonların önemli olduğunu belirtti ve esnaflara hayırlı kazanç temennisinde bulundu.

Birçok esnafın hatıra fotoğrafı çektirdiği Oğuz, tüm esnafları ziyaret ettikten sonra fuar alanından ayrıldı 
 
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2015, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241