banner279

Eşbaşkanlar Sanat Sokağı'ndaki çalışmaları inceledi

İpekyolu Belediye Eşbaşkanı Aygül Bidav ve Veysel Keser, Sanat Sokağında süren çalışmaları yerinde inceleyip esnafları da ziyaret etti.

Eşbaşkanlar Sanat Sokağı'ndaki çalışmaları inceledi
           İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Aygül Bidav, Veysel Keser, DBP'li meclis üyeleri ve birim amirleri çalışmaları yerinde inceledi. 

               Bahçıvan Mahallesi Sanat Sokağında süren tadilat çalışmalarına Bidav ve Keser'de dahil oldu. Bidav, eline kürek alıp kum düzeltirken, Keser ise karo taşlarını döşedi. 

               Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Eşbaşkanlar ve meclis üyeleri, halkla birlikte kahvehanede oturup çay içip sohbet etti. Ardından esnafları  gezen Keser ve Bidav, esnafların sorunlarını dinledi. Daha önce dükkânların  önlerine araçların park edilmemesi için İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yol kenarlarına duba bırakılmıştı. Esnaflar yol kenarlarına bırakılan dubalardan dolayı Bidav ve Keser'e, teşekkür ederek bu çalışmanın devam etmesini istedi. 
Bidav ve Keser, esnafın mağdur olmasına göz yummayacaklarını ve esnaflardan gelen her türlü talebe destek olmaya çalışacaklarını kaydetti.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241