banner279

ERCİŞ ŞEKER SPOR 3. LİGTE

Van’ın Erciş Şeker Spor Kulüp Başkanı Faruk Nalbantoğlu, Erciş Şeker Spor Voleybol Takımı’nın Türkiye Voleybol 3. Ligi’ne yükselmesi nedeniyle bir yemek verdi.

ERCİŞ ŞEKER SPOR 3. LİGTE
Van’ın Erciş Şeker Spor Kulüp Başkanı Faruk Nalbantoğlu, Erciş Şeker Spor Voleybol Takımı’nın Türkiye Voleybol 3. Ligi’ne yükselmesi nedeniyle bir yemek verdi.

Erciş Şeker Fabrikası sosyal tesislerinde düzenlenen yemeğe Erciş Şeker Fabrikası Müdür ve aynı zamanda kulüp başkanı olan Faruk Nalbantoğlu, Şeker-İş Erciş Şube Başkanı Yavuz Şahin, Erciş Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Abdüsselam Elçi, fabrika birim müdürleri, sporcular ve takıma destek veren vatandaşlar katıldı. Yemek sonrası açıklamalarda bulunan Erciş Şeker Fabrikası Müdürü Faruk Nalbantoğlu, haklı bir gururu hep birlikte yaşadıklarını belirterek, sporcularını yürekten kutladı. Erciş’in ismini sporda altın harflerle yazacaklarını da anlatan Nalbantoğlu, “Voleybol takımımızın 3. lige çıkması münasebetiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Sporun güzelliklerinden birisi de tabii ki, kaynaşmadır. Voleybol takımımızın 3. lige çıkması da öncelikle bu kaynaşma sağladı. Özellikle sporcu arkadaşlarımıza destek veren birim müdürü arkadaşlarımıza, sendikamıza, işçilerimize, sendika başkanımız ve temsilcilere gerek Erciş Şeker Spor gerekse fabrikamız olarak gurur duyuyoruz. Bu yemekte özellikle takımda yer alan kamu kurumlarında çalışan memur, öğretmen arkadaşlarımıza şükranlarımı iletiyorum” dedi.

Şeker-İş Erciş Şube Başkanı Yavuz Şahin ise, sporun kardeşlik, birlik ve beraberlik olduğuna vurgu yaparak, takımın başarısı için büyük gayret gösteren Fabrika Müdürü Faruk Nalbantoğlu ve takımdan yakından ilgilenen Ercan Bayraktar’a teşekkür etti. Şahin, “Erciş Şeker Sporumuzun başarısı için ter döken herkese minnettarız. Tabi ki bizlerin çabası yanında Ercişli bürokratlarımızın, işadamlarımızın, esnafımızın ve halkımızın takımımıza sahip çıkacağına gönülden inanıyorum. Bu vesileyle sporcu arkadaşlarıma fabrika müdürüme, birim müdürlerimize işçilerimize emek ve katkılarından ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Erciş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Abdüsselam Elçi de, ilçe halkı olarak büyük bir atmosfer yakalandığını belirterek, “Böyle bir atmosfer hakikaten ilçe spor müdürlüğü olarak bizleri gururlandı. Erciş’te özellikle doğuda bu gibi başarılara hasret kalmıştık. Sporcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Erciş’te spor adına olan her başarı bizler için büyük bir gurur. Şimdi bir de bunun devam ettirilmesi lazım. 3. lige çıktık, Allah’a şükür. Fakat bundan sonraki adım çok önemli ve devamlılığın olması lazım. Bundan sonra hedefimizi daha da yüksekte tutmamız lazım” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların ardından Başkan Nalbantoğlu tarafından sporculara çeşitli hediyeler takdim edildi. Yemek programı toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2014, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241