banner279

Erbaş, uçtu, Sp'nin Oy Oranını Açıkladı

Saadet Partisi (SP) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethullah Erbaş, şu an itibariyle Van’da oy oranlarının yüzde 27 ile 30 aralığında olduğunu söyledi.

Erbaş, uçtu, Sp'nin Oy Oranını Açıkladı
Saadet Partisi (SP) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethullah Erbaş, şu an itibariyle Van'da oy oranlarının yüzde 27 ile 30 aralığında olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Erbaş, il başkanlığı binasında bir açıklama yaptı. Yerel seçimlerde son haftaya girildiğini hatırlatan Erbaş, ziyaret ettikleri tüm yerlerde Saadet Partisi'ne büyük bir teveccühün ve sevginin olduğunu gördüklerini kaydetti. Erbaş, "İlk günden bugüne seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu yıl ilk defa oy kullanacak genç nesil, büyük bir kesimi oluşturmaktadır. Yani bizim için kararsız oylar gerçekten de önemlidir. Milli Görüşü, Saadet Partisi'ni tanımayan bir genç seçmeni ile karşılaştık. Ancak tüm bu hummalı seçim çalışmalarında, bu gençlerimize Saadet Partisi'ni anlattık. Gördük ki kararsız oyların rengi Saadet Partisi'nden yana olacaktır. Bir de gördük ki geçmişte yapmış olduğumuz rüşvetten, yolsuzluktan ve adam kayırmadan uzak belediyecilik hizmetlerini halkımız halen unutmamıştır. Tüm Türkiye'de yapmış olduğumuz efsane belediyeciliğe karşılık inşallah halkımız ahde vefa gösterecek ve 30 Mart'ta Saadet Partisi'ne oy verecektir. Şu an itibariyle Van'da oy oranımız yüzde 27 ile 30 aralığındadır. Bu oranda gösteriyor ki Saadet Partisi büyük bir yükseliştedir. Bu oy oranı 30 Mart'ta daha da artacaktır. Gerçektende bozulmamış, 40 yıldan bu yana ilkeleri ve söylemleri değişmemiş, dürüst, şeffaf ve toplumu kaosa sürüklemeyen, önce ahlak ve maneviyat diyen tek parti Saadet Partisi'dir. Van halkımın bizlere söylemiş olduğu bu güzel temennileri 30 Mart Pazar günü sandığa da yansıtacaktır inşallah. 'Saadet Partisi Van'da seçim kazanamaz, belediye alamaz' diyenlere 31 Mart'ı bekleyin ve görün. Van halkı bizi yanıltmayacak ve bu memleketin idaresini bizlere teslim edecektir" şeklinde konuştu. - VAN    

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241