banner279

Eraslan: Her 4 evlilikten biri, boşanmayla sonuçlanıyor

Van Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı çocuk gelişimiyle ilgili Anne-Baba Okulu semineri düzenlendi. Seminerde konuşan SODİMER Müdürü Prof. Dr. Levent Eraslan, son dönemlerde Türkiye'de her dört evlilikten birinin boşanmayla sonuçlandığını vurguladı.

Eraslan: Her 4 evlilikten biri, boşanmayla sonuçlanıyor

Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (SODİMER) tarafından başlatılan ve İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından desteklenen Anne-Baba okulu, Vanlı aileler ile bir araya geldi.

Van Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinesinde iki gün süren ve Van Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen seminere Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in eşi Meral Bilmez, SODİMER Müdürü Prof. Dr. Levent Eraslan, Prof. Dr. Süleyman Sadi Seferoğlu, Doç. Dr. Gülçin Güven ve Öğretim Üyesi Dr. Elif Yılmaz, Van Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek ve kadınlar katıldı.

DETAYLAR GELİYOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140