banner279

Engelli vatandaştan Büyükşehir’e teşekkür…

Van Büyükşehir Belediyesi, 20 yaşındaki engelli gence konteynır yardımında bulundu. Kendisine konteynır verilen Senar Gül isimli genç belediye yetkililerine teşekkür etti.

Engelli vatandaştan Büyükşehir’e teşekkür…
 Çocukluğunda geçirdiği rahatsızlıktan dolayı tekerlekli sandalyeye mahkum olan 20 yaşındaki Senar Gül, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer’i makamında ziyaret etti.

   Engelli genci makamında kabul eden Fazıl Tamer, özellikle dezavantajlı vatandaşlara yardım noktasında pozitif ayırımcılık yaptıklarını belirterek, “Senar Gül de geçtiğimiz günlerde bize müracaat etti. Ekiplerimizin yerinde yaptığı tespitler sonucu kendisine konteynır verdik. Ayrıca tespit edilen diğer ihtiyaçlarını da inşallah en kısa sürede karşılayacağız. Bugün de bizlere teşekkür etmek için buraya kadar gelmiş. Biz de kendisine teşekkür ediyoruz. Her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz” dedi.

   Daha çocuk yaşta anne ve babasını kaybettiğini belirten Senar Gül ise ağabeyi ile birlikte yaşadığını belirterek, “Büyükşehir  Belediyesine müracaat ettim. Konteynır ihtiyacım vardı. Allah kendilerinden razı olsun ihtiyacım giderildi. Sayın Valimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 22:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241